U prvoj utakmici četvrtfinalne serije domaćeg prvenstva Cibona je u Draženovom domu pobijedila Adria Oil Škrljevo rezultatom 92-80.

Utakmicu je bolje otvorila ekipa Adria Oil Škrljeva, no Cibona je ubrzo konsolidirala svoje redove i počela kreirati prednost od 20 razlike s koliko je otišla na veliki odmor. Toliko su Vukovi vodili i minutu prije kraja treće četvrtine (70-50) kad su gosti krenuli u seriju od nevjerojatnih 16-0 i došli do zaostatka od samo -4 (70-66). Cibona je opet imala vremena doći do 18 poena prednosti (92-74) i ipak mirno utakmicu privesti kraju.

Mateo Drežnjak je s 20 koševa predvodio Cibonu, Krešimir Radovčić je ubacio 12 poena, a po 9 Darko Planinić i Toni NakićArkim Robertson je s 19 koševa bio najefikasniji u gostujućoj ekipi.

Druga utakmica je na rasporedu u srijedu u 18.00 sati kada će Cibona u goste Škrljevu i pokušati doći do druge pobjede s kojom bi izborila polufinale.

KOMPLETNA STATISTIKA