Novosti iz svijeta košarke
  1. Nakon +15 Zadar jedva izvukao ‘živu glavu’ u Mavrincima
  2. Sjajan ulazak u 2021. godinu! Pobjeda u Zaboku!
  3. Nakon 40-40 Cibona ‘odletjela’ na +28
  4. Šesta pobjeda u prvenstvu!
  5. Prilika za novu pobjedu – Intervju s Josipom Barnjakom

40 godina košarkaške tradicije
Klub je osnovan 1973. godine
Najveća posjećenost u regiji
Do 800 gledatelja prati naše košarkaše
Najkvalitetniji prijenosi uživo
Tisuće gledatelja na malim ekranima uz naše košarkaše
Join Now!

Pratite uživo utakmicu Škrljevo vs Kaštela iz sportske dvorane Mavrinci

  • All
  • Interviews
  • Novosti

Nakon +15 Zadar jedva izvukao ‘živu glavu’ u Mavrincima

Preuzeto s Basketball.hr Škrljevo je 28 sekundi prije kraja imalo šut za vodstvo… Zadar se provukao na Mavrincima pobjedivši u zaostaloj utakmici 17. kola HT Premijer lige Adria Oil Škrljevo 76:72, te je tako ostala jedina ekipa iz HT Premijer lige koja nije izgubila od Zelenih sa Škrljeva. Ekipa sa Škrljeva hrabro se suprotstavila  abaligašu i…

Sjajan ulazak u 2021. godinu! Pobjeda u Zaboku!

Pobjedom u Zaboku Škrljevo se učvrstilo u gornjem domu HT premijer lige Kući pjevajući. Košarkaši Adria Oil Škrljeva pobijedili su u utakmici 16. kola HT Premjer lige Zaboka  na njegovom terenu 66:75 i došli do sedme prvenstvene pobjede. Ovom pobjedom u Hrvatskom Zagorju Zeleni su ostali u igri za visok plasman na prvenstvenoj ljestvici. Zabok dolazi…

Nakon 40-40 Cibona ‘odletjela’ na +28

Poslušajte izjave trenera i igrača nakon utakmice na stranici Hrvatskog košarkaškog saveza. Zaostala utakmica 7. kola HT Premjer lige odigrana na Mavrincima pretposljednjeg dana godine pripala je Ciboni, koja je pobijedila Adria Oil Škrljevo 93:65 i tako došla do 10 prvenstvene pobjede. Bio je to sraz 12 Zelenih protiv 9 Vukova, jer je Cibona doputovala sa onim…

Šesta pobjeda u prvenstvu!

Zeleni sa Škrljeva došli su do šeste prvenstvene pobjede savladavši u dvorani na Mavrincima Hermes Analiticu 89:72. Adria Oil Škrljevo do pobjede je došao teže od očekivanja, jer se „fenjeraš“ odlično držao tri četvrtine. Prvih deset minuta počelo je stalnim izmjenama vodstva. Gosti na krilima Ivana Svobode pariraju domaćinu, pa sve do šeste minute Adria…

Prilika za novu pobjedu – Intervju s Josipom Barnjakom

Preuzeto sa Sportcom.hr  Košarkaši Adria Oil Škrljeva nekako još uvijek žale za prigodom koju su propustili u Jazinama protiv Sonik Puntamike. Josip Barnjak i suigrači svjesni su da se poraz u posljednjoj minuti mogao izbjeći. – Dobro smo otvorili utakmicu, ali onda je Sonik preuzeo inicijativu. Dva puta smo se vraćali, moguće je i  da…

Druga uvjerljiva pobjeda zaredom!

Košarkaši Adria Oil Škrljeva došli su do druge pobjede u nizu, prve domaće u novom prvenstvu pobijedivši Furnir 97:78. Za razliku od prvog kola i domaćeg poraza od Sonika, ovaj puta sve je štimalo u redovima Zelenih. Svi koji su ušli u igru ostavili su srce na parketu. Adria Oil Škrljevo od prve je minute…

Hrabro do bodova protiv Hermesa!

Susret dva gubitnika u prvom kolu HT Premjer lige pripao je Adria Oil Škrljevu, koji je rezultatom 95:70 pobijedio Hermes Analiticu u dvorani Dražen Petrović. Početno vodstvo domaćina 4:0 nije dalo naslutiti kakav će biti rasplet na kraju prvih dvadeset minuta. U prvoj četvrtini domaćini su se držali do pete minute i trećeg izjednačenja, te…

Loš ulazak u prvenstvo!

ŠKRLJEVO Utakmica 1. kola HT Premijer lige: Adria Oil Škrljevo – Sonik Puntamika 62:93 (15:15, 15:26, 16:26, 16:26). Dvorana u Mavrincima. Gledatelja: 170. Suci: Vovk, Terlević, Katić. ADRIA OIL ŠKRLJEVO: Arslanagić 7 (3-7), Jelenković 2 (1-3), Vucić, Gunjina 10 (3-11), Barnjak 11 (4-6), Roberson 6 (3-5), Boban 10 (2-2), Kolić, Kostić, Rajčić 5 (1-1), Vrgoč…

Sastanak u HKS-u, počeli razgovori o formatu slijedeće sezone

Nakon sastanaka radne skupine te jučerašnjeg dana posvećenog ženskoj košarci, danas (18. lipnja) je u središtu pažnje bila muška košarka. Sastanci su se održali u prostorijama hotela Hilton Garden Inn u Zagrebu kako bi se poštivale mjere fizičkog distanciranja koje su i dalje na snazi, a najprije su se okupili članovi Stručnog savjeta za mušku…

Pet godina od ulaska u Prvu ligu!

09.05.2015. pobjedom u Zagrebu protiv Hermes Analitice ušli smo u Prvu ligu!!! Pobjednički koš Cvitanovića u posljednjoj sekundi (80:82) zauvijek će ostati u sjećanju svih navijača koji su u velikom broju toga dana poderali glasnice za svoje Škrljevo!

LATEST RESULTS

16. studenoga 2018.
Sportska dvorana Mavrinci
13. studenoga 2018.

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
View profile

Points Table

View all
N.EkipaWLPCTPF
11419328
210286.626
31238024
41147322
51056620
6966018
7875316

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration