Novosti iz svijeta košarke
  1. Sesarova Gorica nije imala rješenja za Jelenkovića i Pilepića
  2. Prekinut niz od pet pobjeda Škrljeva
  3. Nakon Furnira Zeleni svladali i Šibenku!
  4. Treća pobjeda zaredom, ukupno deseta!
  5. Škrljevo u posljednjoj četvrtini okrenulo Vrijednosnice!

40 godina košarkaške tradicije
Klub je osnovan 1973. godine
Najveća posjećenost u regiji
Do 800 gledatelja prati naše košarkaše
Najkvalitetniji prijenosi uživo
Tisuće gledatelja na malim ekranima uz naše košarkaše
Join Now!

Pratite uživo utakmicu Škrljevo vs Kaštela iz sportske dvorane Mavrinci

  • All
  • Novosti

Sesarova Gorica nije imala rješenja za Jelenkovića i Pilepića

Zeleni ostali u igri za peto mjesto Košarkaši Adria Oil Škrljeva pobijedili su u utakmici 25. kola HT Premijer lige favoriziranu Goricu 102:85 sa čak sedamnaest koševa razlike i došli do trinaeste prvenstvene pobjede. Plod je to odlične igre Zelenih tijekom posljednjih dva mjeseca. Cijela ekipa je izgarala na terenu za ovu važnu pobjedu, a…

Prekinut niz od pet pobjeda Škrljeva

Sonik Puntamika – Adria Oil Škrljevo 86:84 Prekinut niz od pet pobjeda Škrljeva, u borbi sredine ljestvice bolja je bila Sonik Puntamika. U posljednjoj utakmici 24. kola Premijer lige košarkaši Adria Oil Škrljeva poraženi su kod Sonik Puntamike u Zadru. S obzirom na podjednaku kvalitetu momčadi očekivao se vrlo neizvjestan dvoboj, a očekivanja su i bila opravdana….

Nakon Furnira Zeleni svladali i Šibenku!

Šesto mjesto za Adria Oil Škrljevo! Šibenka nije uspjela kapitalizirati pobjedu nad Cibonom u prošlom kolu. Na Baldekinu je, u izravnom dvoboju za šesto mjesto s 97:88 poražena od Škrljeva, koje je sada na omjeru 11-11, dok su narančasti na 10-11, a prije početka trećeg dijela momčad Dženana Rahimića na Baldekinu će odraditi zaostali dvoboj…

Treća pobjeda zaredom, ukupno deseta!

Pobjedom u Dubravi protiv Furnira košarkaši Adria Oil Škrljeva osigurali su i nakon samo dva kruga natjecanja nastup u playoffu! Dubravaši su igrali dobro do same završnice kada su gosti napravili veliku seriju 18:2 koja im je trasirala put prema pobjedi. Na krilima sjajnog Andre Isabella Furnir je dobio prvo poluvrijeme 49:42, a početkom posljednje četvrtine…

Škrljevo u posljednjoj četvrtini okrenulo Vrijednosnice!

Preuzeto s Basketball.hr Teže nego se očekivalo, košarkaši Adria Oil Škrljeva pobijedili su u važnom susretu 21. kola HT Premijer lige Vrijednosnice Osijek 95:87 i tako došli do devete prvenstvene pobjede. Ovom pobjedom pobjegli su večerašnjem protivniku četiri pobjede, te su praktički vizirali nastup u doigravanju za prvaka Hrvatske. Važnost utakmice i bodova kao da je sputala…

Pilepić srušio Alkar 2 sekunde prije kraja!

Najbolji potezi i pogodak Pilepića u posljednjim sekundama pogledajte ovdje! Poput mnogih ove sezone i Adria Oil Škrljevo se osladio bodovima u Sinju. S druge strane Alkar slobodno može ponijeti titulu najvećeg pehista u ligi. Već treću utakmicu ove sezone gube sa najmanjom mogućom razlikom. Ovaj poraz  (65:66) vrlo nalikuje onom nedavnom protiv Gorice. Samo…

Nakon +15 Zadar jedva izvukao ‘živu glavu’ u Mavrincima

Preuzeto s Basketball.hr Škrljevo je 28 sekundi prije kraja imalo šut za vodstvo… Zadar se provukao na Mavrincima pobjedivši u zaostaloj utakmici 17. kola HT Premijer lige Adria Oil Škrljevo 76:72, te je tako ostala jedina ekipa iz HT Premijer lige koja nije izgubila od Zelenih sa Škrljeva. Ekipa sa Škrljeva hrabro se suprotstavila  abaligašu i…

Sjajan ulazak u 2021. godinu! Pobjeda u Zaboku!

Pobjedom u Zaboku Škrljevo se učvrstilo u gornjem domu HT premijer lige Kući pjevajući. Košarkaši Adria Oil Škrljeva pobijedili su u utakmici 16. kola HT Premjer lige Zaboka  na njegovom terenu 66:75 i došli do sedme prvenstvene pobjede. Ovom pobjedom u Hrvatskom Zagorju Zeleni su ostali u igri za visok plasman na prvenstvenoj ljestvici. Zabok dolazi…

Nakon 40-40 Cibona ‘odletjela’ na +28

Poslušajte izjave trenera i igrača nakon utakmice na stranici Hrvatskog košarkaškog saveza. Zaostala utakmica 7. kola HT Premjer lige odigrana na Mavrincima pretposljednjeg dana godine pripala je Ciboni, koja je pobijedila Adria Oil Škrljevo 93:65 i tako došla do 10 prvenstvene pobjede. Bio je to sraz 12 Zelenih protiv 9 Vukova, jer je Cibona doputovala sa onim…

Šesta pobjeda u prvenstvu!

Zeleni sa Škrljeva došli su do šeste prvenstvene pobjede savladavši u dvorani na Mavrincima Hermes Analiticu 89:72. Adria Oil Škrljevo do pobjede je došao teže od očekivanja, jer se „fenjeraš“ odlično držao tri četvrtine. Prvih deset minuta počelo je stalnim izmjenama vodstva. Gosti na krilima Ivana Svobode pariraju domaćinu, pa sve do šeste minute Adria…

LATEST RESULTS

16. studenoga 2018.
Sportska dvorana Mavrinci
13. studenoga 2018.

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
View profile

Points Table

View all
N.EkipaWLPCTPF
11419328
210286.626
31238024
41147322
51056620
6966018
7875316

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration