Novosti iz svijeta košarke
  1. Druga uvjerljiva pobjeda zaredom!
  2. Hrabro do bodova protiv Hermesa!
  3. Loš ulazak u prvenstvo!
  4. Sastanak u HKS-u, počeli razgovori o formatu slijedeće sezone
  5. Pet godina od ulaska u Prvu ligu!

40 godina košarkaške tradicije
Klub je osnovan 1973. godine
Najveća posjećenost u regiji
Do 800 gledatelja prati naše košarkaše
Najkvalitetniji prijenosi uživo
Tisuće gledatelja na malim ekranima uz naše košarkaše
Join Now!

Pratite uživo utakmicu Škrljevo vs Kaštela iz sportske dvorane Mavrinci

  • All
  • Novosti

Druga uvjerljiva pobjeda zaredom!

Košarkaši Adria Oil Škrljeva došli su do druge pobjede u nizu, prve domaće u novom prvenstvu pobijedivši Furnir 97:78. Za razliku od prvog kola i domaćeg poraza od Sonika, ovaj puta sve je štimalo u redovima Zelenih. Svi koji su ušli u igru ostavili su srce na parketu. Adria Oil Škrljevo od prve je minute…

Hrabro do bodova protiv Hermesa!

Susret dva gubitnika u prvom kolu HT Premjer lige pripao je Adria Oil Škrljevu, koji je rezultatom 95:70 pobijedio Hermes Analiticu u dvorani Dražen Petrović. Početno vodstvo domaćina 4:0 nije dalo naslutiti kakav će biti rasplet na kraju prvih dvadeset minuta. U prvoj četvrtini domaćini su se držali do pete minute i trećeg izjednačenja, te…

Loš ulazak u prvenstvo!

ŠKRLJEVO Utakmica 1. kola HT Premijer lige: Adria Oil Škrljevo – Sonik Puntamika 62:93 (15:15, 15:26, 16:26, 16:26). Dvorana u Mavrincima. Gledatelja: 170. Suci: Vovk, Terlević, Katić. ADRIA OIL ŠKRLJEVO: Arslanagić 7 (3-7), Jelenković 2 (1-3), Vucić, Gunjina 10 (3-11), Barnjak 11 (4-6), Roberson 6 (3-5), Boban 10 (2-2), Kolić, Kostić, Rajčić 5 (1-1), Vrgoč…

Sastanak u HKS-u, počeli razgovori o formatu slijedeće sezone

Nakon sastanaka radne skupine te jučerašnjeg dana posvećenog ženskoj košarci, danas (18. lipnja) je u središtu pažnje bila muška košarka. Sastanci su se održali u prostorijama hotela Hilton Garden Inn u Zagrebu kako bi se poštivale mjere fizičkog distanciranja koje su i dalje na snazi, a najprije su se okupili članovi Stručnog savjeta za mušku…

Pet godina od ulaska u Prvu ligu!

09.05.2015. pobjedom u Zagrebu protiv Hermes Analitice ušli smo u Prvu ligu!!! Pobjednički koš Cvitanovića u posljednjoj sekundi (80:82) zauvijek će ostati u sjećanju svih navijača koji su u velikom broju toga dana poderali glasnice za svoje Škrljevo!

Prekinuta i poništena sezona!

Nažalost, nakon odgode, zabrana treninga, i sve više mjera poradi sprječavanja širenja virusa COVID-19, Hrvatski košarkaški savez je donio Odluku: Odluka o prekidu svih natjecanja pod ingerencijom HKS-a za sezonu 2019/20 1. travnja 2020. Zbog sprječavanja širenja nCoV bolesti (virus COVID-19), sukladno preporuci Civilnog stožera Republike Hrvatske i Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske, Upravni odbor Hrvatskog…

Četvrta Pobjeda u nizu! Pao i Osijek!

Odlična završnica naših košarkaša donijela je novu pobjedu protiv odličnih Osječana! Ekipa Škrljeva otvara utakmicu s vodstvom 8:0, Vrijednosnice postižu prvi koš u trećoj minuti utakmice preko Maxwell Darlinga. U šestoj minuti Brokeri izjednačuju za 15:15, no domaćin do kraja četvrtine odlazi s plus 11 za 31:20. U 14. minuti utakmice zabijenom tricom Antonia Jordana…

Novi uspjeh zelenih kontra Zaboka!

Nova pobjeda preporođenog Adria Oil Škrljeva, treća u nizu, šesta ukupno u prvenstvu. Na Mavrincima je pao Zabok rezultatom 103:97. Prva četvrtina u znaku je gotovo stalnog vodstva Zaboka, koji je cijele vrijeme imao od četiri do pet koševa vodstvo, a u 8′ i plus šest 27:21. Na mini odmor otišlo se sa minimalnim vodstvom…

Velika pobjeda u Gorici!

Košarkaši Adria Oil Škrljeva pobijedili su Goricu na njenom terenu u susretu 19. Kola HT Premjer lige 88:79 došavši do pete pobjede u prvenstvu. Zeleni su tako nastavili niz pobjeda u prvenstvu i na odmor odlaze sa prednošću nad Dubravom i Hermes Analiticom. Nakon silnih ozljeda, katastrofalnih poraza i loših igara, preporođeni košarkaši Adria Oil…

Porazom u Austriji oproštaj od AAC!

U igri bez obrane, košarkaši Adria Oil Škrljeva izgubili su u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Alpe Adria Cupa protiv Swans Gmundena čak dvadest i tri razlike 101:78 i tako se oprostili od daljnjeg nastupa u ovom natjecanju. Kakav početak utakmice, kao da je bio revolveraški obračun u Gmundenu. Domaćini na krilima Daniela Fridricha koji je postigao…

LATEST RESULTS

16. studenoga 2018.
Sportska dvorana Mavrinci
13. studenoga 2018.

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
View profile

Points Table

View all
N.EkipaWLPCTPF
11419328
210286.626
31238024
41147322
51056620
6966018
7875316

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration