Novosti iz svijeta košarke
  1. Osvrt trenera Rajkovića na sezonu
  2. Cibona slomila otpor AO Škrljeva u zadnjoj četvrtini i prošla u polufinale
  3. Uoči druge utakmice protiv Cibone
  4. Cibona slavila sa +12 u prvoj utakmici četvrtzavršnice
  5. U doigravanju na Cibonu

40 godina košarkaške tradicije
Klub je osnovan 1973. godine
Najveća posjećenost u regiji
Do 800 gledatelja prati naše košarkaše
Najkvalitetniji prijenosi uživo
Tisuće gledatelja na malim ekranima uz naše košarkaše
Join Now!

Pratite uživo utakmicu Škrljevo vs Kaštela iz sportske dvorane Mavrinci

  • All
  • Novosti

Osvrt trenera Rajkovića na sezonu

Košarkaši Adria Oil Škrljeva u četvrtfinalu doigravanja završili su sezonu. Cibona je dvokorakom otišla u polufinale, u dvjema vrlo zanimljivim utakmicama na kraju je do izražaja ipak došla za nijansu veća kvaliteta u redovima zagrebačke momčadi, a Škrljevčanima je ostalo podvući crtu nakon odigrane sezone. A prve ocjene kažu: – Rekao bih 4 plus! Odlično!…

Cibona slomila otpor AO Škrljeva u zadnjoj četvrtini i prošla u polufinale

KK ADRIA OIL ŠKRLJEVO – KK CIBONA 71:87 (14-18, 15-23, 19-21, 13-25) Porazom u drugoj četvrtfinalnoj utakmici doigravanja za prvaka Hrvatske protiv Cibone 87:71, klub Adria Oil Škrljevo zaključio je najuspješniju sezonu u klupskoj povijesti u kojoj je osvojeno 6. mjesto u HT Premijer ligi i treći put igrana završnica Kupa Krešimira Ćosića. Zeleni i…

Uoči druge utakmice protiv Cibone

Košarkaši Adria Oil Škrljeva danas ugošćuju Cibonu u drugoj utakmici četvrtfinala doigravanja HT Premijer lige (18 sati). Škrljevčani su u prvom susretu nadigrali Vukove u trećoj i četvrtoj četvrtini, ali lošije prvo poluvrijeme donijelo je preveliku prednost Ciboni koja je slavila 92:80. – Presudno je bilo to što smo imali previše izgubljenih lopti u prvome…

Cibona slavila sa +12 u prvoj utakmici četvrtzavršnice

U prvoj utakmici četvrtfinalne serije domaćeg prvenstva Cibona je u Draženovom domu pobijedila Adria Oil Škrljevo rezultatom 92-80. Utakmicu je bolje otvorila ekipa Adria Oil Škrljeva, no Cibona je ubrzo konsolidirala svoje redove i počela kreirati prednost od 20 razlike s koliko je otišla na veliki odmor. Toliko su Vukovi vodili i minutu prije kraja treće četvrtine (70-50) kad su…

U doigravanju na Cibonu

Nakon što su košarkaši Adria Oil Škrljeva završili regularni dio sezone, bilo im je preostalo čekati konačni rasplet ostalih susreta kako bi saznali protivnika u doigravanju. U vrlo neizvjesnoj utakmici Sonik Puntamika na domaćem je terenu za pola koša bila bolja od Šibenke (100:99) te su tako Zadrani prvenstvo završili na petom mjestu. Iako Sonik…

Predsjednik: ABA2 je jedna od opcija, sve ćemo razmotriti…

Dok se košarkaši Adria Oil Škrljeva pripremaju za prvu utakmicu četvrtfinala doigravanja, vodstvo kluba već neko vrijeme pogledava prema idućoj sezoni. Jedna od opcija koja se je otvorila je ABA 2 liga, u klubu najozbiljnije razmišljaju napraviti iskorak u natjecateljskom smislu. – Dvije godine smo igrali Alpe-Adria Kup i navikli smo igrati neko natjecanje uz…

Sljedeće sezone moguća i ABA 2 liga?

Košarkaši Adria Oil Škrljeva mogli bi iduće sezone zaigrati u ABA 2 ligi! Vijest nije potvrđena, više je u pitanju špekulacija, koja sigurno ima svoje realno uporište. Prije svega u plasmanu nakon regularnih 33 kola HT Premijer lige, bez obzira završi li momčad na petom ili šestom mjestu, a nakon toga i u činjenici da se…

Rajković: Osobno bih u doigravanju najviše volio Goricu, kakve smo sreće zapast će nas Cibona

Dok se ne odrade svi zaostatci košarkaši Adria Oil Škljeva neće znati s koje će pozicije krenuti u doigravanje za prvaka, odnosno tko će im u doigravanju biti suparnik. Škrljevčani su svoje obaveze iz reguarnog dijela sezone odradili pobjedom protiv Zaboka, u utorak (17 sati) igraju Gorica i Split, u petak (12 sati) Sonik Puntamika…

Škrljevčani nadigrali Zabok za kraj regularne sezone

Jedini košarkaški klub u HT Premijer ligi i jedan od rijetkih u Europi koji nije otkazao ligašku utakmicu zbog Covid pozitivnih igrača, utakmicom 33. kola uspješno je završio regularan dio sezone 2020./2021. osvojivši sigurno šesto mjesto, a možda i peto, ovisno o rezultatu, odgođene utakmice između Sonik Puntamike i Šibenke. Zeleni su u srazu susjeda…

Rajković: Nisam očekivao ovakvu sezonu

Košarkaši Adria Oil Škrljeva u petak će zaključiti treći krug HT Premijer lige. Od 18 sati momčad trenera Damira Rajkovića na Mavrincima dočekuje Zabok, u isto vrijeme u Zadru Sonik Puntamika igra protiv Šibenke. Ove dvije utakmice odlučuju i o petom mjestu, Škrljevčane do petog mjesta vodi samo jedan scenarij, onaj koji kaže da će…

LATEST RESULTS

16. studenoga 2018.
Sportska dvorana Mavrinci
13. studenoga 2018.

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
View profile

Points Table

View all
N.EkipaWLPCTPF
11419328
210286.626
31238024
41147322
51056620
6966018
7875316

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration