Novosti iz svijeta košarke
  1. Ništa od F8 Kupa Krešimira Ćosića
  2. Prokockana pobjeda u regularnom dijelu utakmice, ali važna pobjeda u produžetku protiv Šibenke
  3. Poraz od VROS-a, sedmi sveukupno u HTPL-u
  4. Poraz od Zadra u posljednjoj četvrtini
  5. Pobjeda protiv Furnira na startu drugog dijela prvenstva

40 godina košarkaške tradicije
Klub je osnovan 1973. godine
Najveća posjećenost u regiji
Do 800 gledatelja prati naše košarkaše
Najkvalitetniji prijenosi uživo
Tisuće gledatelja na malim ekranima uz naše košarkaše
Join Now!

Pratite uživo utakmicu Škrljevo vs Kaštela iz sportske dvorane Mavrinci

  • All
  • Novosti

Ništa od F8 Kupa Krešimira Ćosića

Nakon nastupa u Alpe Adria Cupu, košarkaši Adria Oil Škrljeva oprostili su se već na prvom koraku i od daljnjeg nastupa u Kupu Krešimira Ćosića izgubivši u Kaštel Sućurcu od domaćeg prvoligaša Ribola Kaštele 79:70. Ovim porazom Zeleni sa Škrljeva nisu se uspjeli po treći put plasirati na završni turnir Kupa Krešimira Ćosića pa ostaje…

Prokockana pobjeda u regularnom dijelu utakmice, ali važna pobjeda u produžetku protiv Šibenke

Zlatko Horvat 18. prosinac 2021 20:49 Kopirali ste poveznicu članka! Ivan Vrgoč/Foto M. GRACIN Sastav iz Mavrinaca imao je 17 koševa razlike 4 minute i 40 sekundi prije kraja, dobio je tricu sa sirenom za produžetak, u kojem je Vrgoč ubacio četiri slobodna bacanja u nizu za potvrdu uspjeha povezane vijesti Košarkaši AO Škrljeva na…

Poraz od VROS-a, sedmi sveukupno u HTPL-u

Susret ekipa koje se bore za plasman u Ligu za prvaka pripao je Vrijednosnicama Osijek koji su pobijedili Adria Oil Škrljevo 92:83 i tako Zelenima uzvratili za jesenski poraz u Osijeku 88:75. Bio je to susret 14. kola HT Premijer lige koji je praktički odlučen četrdeset i pet sekundi prije kraja prve četvrtine kada se…

Poraz od Zadra u posljednjoj četvrtini

PORAZ OD ZADRA U POSLJEDNJOJ ČETVRTINI Zadar je tek u posljednjoj četvrtini uspio svladati Adria Oil Škrljevo 95:81, dobivši tako susret 13. kola HT Premijer lige i uzvrativši za poraz na Mavrincima u 2. kolu. Prvo poluvrijeme pripalo je Adria Oil Škrljevu, koji je nakon dvadeset minuta otišlo sa prednošću 47:42. Prvih deset minuta proteklo…

Pobjeda protiv Furnira na startu drugog dijela prvenstva

Tek u zadnjoj četvrtini su domaći slomili otpor Furnira i tako nakon tri uzastopna prvenstvena poraza upisali prvu pobjedu, vrlo važnu za borbu za Ligu za prvaka. Furnir je limitirao Škrljevčane na 38 posto šuta iz igre, domaći su promašili 21 tricu… RIJEKA Susret 11. kola Premijer lige košarkaša: AO Škrljevo – Furnir 71:63 (9:22,…

Daniel Zovko novo je pojačanje

Daniel Zovko novi je igrač Adria Oil Škrljeva! Nakon odlaska Adwaya, zeleni imaju problema sa igrom u reketu, te je duga potraga rezultirala dovođenjem 204cm krilnog centra koji je prošle sezone pružao odlične igre u Sonik Puntamici. “Nažalost nedostaje nam visine, čvrstoće, obrane i skokova u reketu, te se nadamo da će Zovko pridonijeti tim…

Poraz u Češkoj

PORAZOM U ČEŠKOJ ZAVRŠILA SEZONA U ALPE ADRIA CUPU Košarkaši Adria Oil Škrljeva još su se jednim porazom u samo četiri dana od Slunete iz Usti nad Labom iz Češke rezultatom 81:60, oprostili od nastupa u Alpe Adria Cupu. Bila je to utakmica 6. kola skupine D, koja je odlučena u posljednjih deset minuta. Prvih…

Tijesan poraz od pola koša protiv Slunete

MAVRINCI Utakmica 5. kola Alpe Adria kupa, skupina D: Adria Oil Škrljevo – Sluneta 74:75 (16:20, 22:23, 24:14, 12:18). Sportska dvorana Mavrinci. Gledatelja: 50. Suci: P. Pipan, N. Mohorić, S. Đekanović. ADRIA OIL ŠKRLJEVO: Stojanović, Jelenković 8 (1-2), Vucić 4, Rajčić 10 (5-6), Vrgoč 10, Hortman 6, Kostić, Barnjak 20 (4-4), Bešić, Šajin 12, Slavica 4,…

Nik Slavica ponovno u zelenom dresu!

Košarkaš iz Šibenika Nik Slavica nastavlja tamo gdje je stao prije godinu i osam mjeseci u ožujku 2020. godine, kada je zbog prekida prvenstva u HT Premijer ligi, naprasno prekinut njegov izuzetan povratak na parkete u dresu Adria Oil Škrljeva. Prisjetimo se njegovog vrhunskih učinka za Zelene počekom 2020. godine, kada je u pet odigranih…

Poraz od -11 kod Splita

Split je na Gripama, u 10. kolu HT Premijer lige svladao Adria Oil Škrljevo s 85:74 (20:17, 25:17, 24:20, 16:20). S obzirom na ozljede Ukića i Perkušića trener “Žutih” Srđan Subotić bio je svjestan da će imati mali broj igrača u rotaciji, ali momčad je odgovorila na pravi način i uz nekoliko padova kontrolirala utakmica….

LATEST RESULTS

16. studenoga 2018.
Sportska dvorana Mavrinci
13. studenoga 2018.

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
View profile

Points Table

View all
N.EkipaWLPCTPF
11419328
210286.626
31238024
41147322
51056620
6966018
7875316

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration