Novosti iz svijeta košarke
  1. Iskusni američki bek Griffin Ramme novo je pojačanje!
  2. Intervju trenera Rajkovića…
  3. Martin Jelić – novi zeleni!
  4. Intervju predsjednika Kluba za Sportcom.hr
  5. Sedamnaestogodišnji Bart prešao iz Kvarnera 2010 u Škrljevo

40 godina košarkaške tradicije
Klub je osnovan 1973. godine
Najveća posjećenost u regiji
Do 800 gledatelja prati naše košarkaše
Najkvalitetniji prijenosi uživo
Tisuće gledatelja na malim ekranima uz naše košarkaše
Join Now!

Pratite uživo utakmicu Škrljevo vs Kaštela iz sportske dvorane Mavrinci

  • All
  • Novosti

Iskusni američki bek Griffin Ramme novo je pojačanje!

Amerikanac Griffin Ramme novi je igrač zelenih! Iskusni tridesetdvogodišnji Griffin, igra na bekovskim pozicijama, te je cijelu karijeru nakon školovanja igrao na Kosovu, Crnoj Gori, Albaniji i Makedoniji. Riječ je o igraču koji je ostavio veliki trag u navedenim zemljama gdje je redovito ponajbolji igrač, strijelac, All star igrač i osvajač kupova i prvenstava. Prošlu sezonu…

Intervju trenera Rajkovića…

Intervju trenera Rajkovića za Sportcom.hr na slijedećoj poveznici: https://www.sportcom.hr/regionalni-sport/kosarka/skrljevo/imam-mogucnost-zatvoriti-roster-unutar-zadanih-financijskih-okvira-mislim-da-cemo-uspjeti-sloziti-momcad-za-zlatnu-sredinu?fbclid=IwAR3PgxpoY5VaCnU__pCGKNnfo9rhq8yodb0wwdwcYCqtFDP9HXl3BCJNTjI

Martin Jelić – novi zeleni!

Martin Jelić novo pojačanje zelenih! Martin je prošao šibensku školu košarke, međutim seniorske minute dočekao je u njemačkim trećeligašima, BSW Sixersima i SC Rist Vebel od kuda dolazi u bakarskog premijerligaša. Prošle sezone imao je vrlo dobru statistiku od 13 poena i 4.5 skoka za 22 minute u prosjeku. Trener Rajković: “Jelić je došao sa…

Intervju predsjednika Kluba za Sportcom.hr

Intervju na poveznici:  https://www.sportcom.hr/regionalni-sport/kosarka/skrljevo/vice-sep-iz-medija-smo-saznali-da-je-nas-clan-uprave-postao-dopredsjednikom-kvarnera-2010?fbclid=IwAR1NuOcIj3MU7XS0TbIBI-hxTiusLEtGy4e1pJpQrgGwGuOHedh43xYXghc

Sedamnaestogodišnji Bart prešao iz Kvarnera 2010 u Škrljevo

Vigo Bart – novi zeleni! Redove košarkaša Škrljeva za naredne četiri sezone pojačati će Vigo Bart koji dolazi iz Kvarnera 2010. Reprezentativac Hrvatske, igrač izrazitog napadačkog potencijala,trenutno je s juniorskom hrvatskom reprezentacijom na pripremama za Europsko prvenstvo, koje počinje 30. srpnja u turskom Izmiru. Vigo je odigrao nekoliko sjajnih pripremnih utakmica, a posebno se istaknuo u…

Održan ždrijeb skupina Alpe Adria Cup-a

Škrljevo u skupini C Alpe Adria Cup U sjedištu lige u Beču održan je ždrijeb skupina Alpe Adria Cupa. Hrvatska ima četiri predstavnika (Zabok, Škrljevo, Dubrava i Šibenka), Slovenci 2, Česi 3, Slovaci 2, Austrija 3, Poljska 1 i po prvi puta Rumunjska sa jednim predstavnikom. Škrljevu je pripala skupina sa Kolinom iz Češke, Komarno…

Robert Kujundžić novi je igrač Škrljeva

Pojačanje! Jedan od ponajboljih igrača HT Premijer lige, Robert Kujundžić novi je igrač Adria Oil Škrljeva! Rođeni osječanin gotovo je cijelu karijeru igrao za Vrijednosnice Osijek, da bi prošle sezone nakon kratke epizode u Rumunjskoj igrao za Šibenku. U sezoni 20/21 kao ponajbolji igrač lige ostvarivao je 16 poena i 6.5 skokova u prosjeku, dok…

Riječanin Vito Smojver, novopridošlo pojačanje!

Nakon Svobode, zeleni dres slijedeće tri sezone nositi će još jedan mladi bek – Vito Smojver Vito je rođen u Rijeci 2002. godine, košarkom se počeo baviti u Kastvu, da bi ubrzo prešao u riječki Kvarner 2010 gdje je bio ponajbolji igrač i strijelac. Prošlu sezonu proveo je na Islandu gdje je postizao 10 poena…

Noa Svoboda prvo pojačanje za narednu sezonu

Noa Svoboda prvo pojačanje! U redove zelenih za slijedeće tri godine pristupio je jedan od najperspektivnijih mladih igrača, dosadašnji playmaker Hermes Analitice – Noa Svoboda! Noa je rođen u Križevcima 2003.godine, prošao je sve omladinske kategorije Cibone, te je bio član U15, U17 i U18 reprezentacije! Noa je trenutačno na pripremama U20 reprezentacije Hrvatske koja…

Osvrt trenera Rajkovića na sezonu

Košarkaši Škrljeva sezonu su završili dvama porazima od Splita u četvrtfinalu doigravanja za prvaka. Iako je Split bio izraziti favorit očekivao se nešto jači otpor Škrljeva, koji je prije utakmica protiv Splita igrao Ligu za ostanak: – Od početka sezone tvrdim da Liga za ostanak nije primjerena Ligi za prvaka, nama je trebala barem jedna…

LATEST RESULTS

16. studenoga 2018.
Sportska dvorana Mavrinci
13. studenoga 2018.

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
View profile

Points Table

View all
N.EkipaWLPCTPF
11419328
210286.626
31238024
41147322
51056620
6966018
7875316

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration