Novosti iz svijeta košarke
  1. Pobjeda protiv Furnira na startu HT Premijer lige!
  2. Igor Stojanović posljednje je pojačanje
  3. Poraz protiv ruskog Eniseya u posljednjoj minuti
  4. Paolo Marinelli pojačao zelene
  5. Dvije pobjede i dva poraza u pripremnim utakmicama

40 godina košarkaške tradicije
Klub je osnovan 1973. godine
Najveća posjećenost u regiji
Do 800 gledatelja prati naše košarkaše
Najkvalitetniji prijenosi uživo
Tisuće gledatelja na malim ekranima uz naše košarkaše
Join Now!

Pratite uživo utakmicu Škrljevo vs Kaštela iz sportske dvorane Mavrinci

  • All
  • Novosti

Pobjeda protiv Furnira na startu HT Premijer lige!

Pobjeda u gostima protiv Furnira 83:91! Otvaranje nove sezone u HT Premijer ligi u dvorani u Dubravi pripalo je Adria Oil Škrljevu koje je pobijedilo Furnir 91:82 i tako došlo do startnih bodova. Prvih deset minuta u znaku je rezultatske neizvjesnosti. Furnir je u dva navrata imala plus pet 14:9 i 16:11, da bi Adria…

Igor Stojanović posljednje je pojačanje

Nakon probe – potpis! Od prvoga dana priprema Igor je pokazao odlične radne navike, veliku želju i požrtvovnost kako bi postao igrač Adria Oil Škrljeva! Nakon odlično odrađenih priprema i prijateljskih utakmica, ovaj snažni dvadesetdvogodišnji krilni igrač dobio je Ugovor i po prvi puta nastupa u najvišem rangu Hrvatske košarke – HT Premijer ligi. Do…

Poraz protiv ruskog Eniseya u posljednjoj minuti

Košarkaši Adria Oil Škrljeva izgubili su u Poreču od ruskog prvoligaša Eniseya u vrućoj završnici 92:89, nakon što je šest sekundi prije kraja utakmice Rajčić tricom mogao donijeti minimalno vodstvo Zelenima, a Adway tricom sa sirenom produžetak. Bila je to posljednja pripremna utakmica košarkaša Adria Oil Škrljeva pred otvaranje nove sezone iduće subote, gdje u…

Paolo Marinelli pojačao zelene

  Dan prije kraja prijelaznog roka zeleni su pojačani lokalnim dečkom, Riječaninom koji se vraća kod trenera Rajkovića koji ga je godinama trenirao. Bivši reprezentativac Hrvatske koji je velike uspjehe postigao sa reprezentacijom – u svojoj kolekciji ima broncu s U17 svjetskog prvenstva (2012), srebro s U18 europskog prvenstva (2013) te zlato s U16 europskog…

Dvije pobjede i dva poraza u pripremnim utakmicama

KK CEDEVITA JUNIOR VS KK ADRIA OIL ŠKRLJEVO   96:89 Novi prvoligaš Cedevita Junior u pripremnoj je utakmici odigranoj u Domu Košarke Cedevita na Kajzerici pobijedilo Adria Oil Škrljevo 96:89. Bila je to prva pripremna utakmica Zelenih, a treća Cedevite Junior za novu sezonu. Domaćin dolazi u vodstvo tricom Roka Radovića. Gosti uzvraćaju sa dva koša…

Naši košarkaši su se pridružili akciji cijepljenja – Cijepi se PGŽ

Akciji Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije pod nazivom “Cijepi se PGŽ” danas su se odazvali i prvotimci košarkaškog kluba Adria Oil Škrljevo, koji su se u sporstkoj dvorani Zamet cijepili protiv Covid – 19 bolesti. “Kao šlag na kraju dana smo dobili ove krasne dečke, sportaše koji će s 15-ak minuta svoga vremena…

Stefan Šajin novi je centar zelenih

Centar Stafan Šajin zaključuje roster! –Kompletirali smo konačno cijeli roster, angažirali smo Stefana Šajina i on nam je posljednja akvizicija na visokim pozicijama. Pokušavali smo prvotno to mjesto popuniti s domaćim igračima, no nismo uspjeli pronaći zajednički jezik. Nadamo se da će sadašnji roster biti u redu za ovu godinu i da će se svi…

Taylor Adway novi je igrač zelenih

Taylor Adway u Adria Oil Škrljevu! Odlaskom ponajboljeg centra lige, Arkim Robertsona u Švicarsku zeleni su ostali bez centra, međutim pronađeno je novo rješenje u liku 25-ogodišnjeg Adwaya. Taylor je visok 204 cm, te je protekle dvije sezone imao zapažene ulloge u Bjelorusiji (15.7p I 6.5sk), te nastupe u FIBA Eurocupu (15.5p I 5sk) dok…

Ivan Vrgoč ostaje u zelenom dresu

IVAN VRGOČ OSTAJE ZELENI! Novi ugovor potpisao je Ivan Vrgoč, čime se roster trenera Rajkovića upotpunjuje za početak priprema 16.08. “Drago mi je da je Vrgoč potpisao, riječ je o mladom igraču koji shvaća koliko je važno imati kontinuitet i vrijeme na parketu. Zasigurno će biti još bolji i još važnija karika u našem timu…

Luka Vucić ostaje u AO Škrljevu i sljedeću sezonu

Luka Vucić ostaje zeleni! Domaći dečko, vrijedno i pouzdano krilo nakon dvije uspješne sezone, potpisao je nastavak suradnje na obostrano zadovoljstvo! Luka je prošle godine svojom borbenošću i kvalitetom prelomio par utakmica, a posebno je bila upečatljiva serija poena i skokova u Sinju gdje je donio pobjedu u posljednjim trenucima.

LATEST RESULTS

16. studenoga 2018.
Sportska dvorana Mavrinci
13. studenoga 2018.

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
View profile

Points Table

View all
N.EkipaWLPCTPF
11419328
210286.626
31238024
41147322
51056620
6966018
7875316

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration