Škrljevo je gornji dom hrvatske košarke.

Prejako je bilo Škrljevo za momčad Alkara. U Sinju su Davor Konjević i društvo slavili 72-81.

Nakon izjednačene prve četvrtine s malo poena (11-13) gosti su u drugoj napravili kapitalnu prednost i na veliki odmor otišli s ogromnih 19 poena prednosti (24-43).

Krenuo je Alkar u nastavku utakmice odlučnije. Prednost se polako topila sve do 58-63, kada gosti serijom 9-0 zadaju konačan udarac momčadi Nevena Plantaka.

Davor Konjević je s 24 poena, sedam skokova i pet asistencija bio prvo ime u redovima Škrljeva. Donedavni igrač Alkara Marko Šarac je postigao 13 poena, uključujući i tricu kojom je počela završna pobjednička serija gostiju. David Ušić je zabio 12, a Domen Janc 10 poena,

U redovima Alkara najbolji je bio Amerikanac Leverenzel Booth s 24 poena. Tonko Vuko ih je postigao 16, a Dajuan Graf 15. Dvoznamenkast je bio i Martin Bilandžić s 10 poena.

Alkar – Škrljevo 72:81 (11:13, 13:30, 30:17, 18:21)