U utorak, 16.08. trener Luka Bujas je u dvorani Mavrinci obavio prvu prozivku i trening za novu sezonu našega prvoligaša.

Uz kondicijskog trenera Mattea Malovca igrači su započeli treninge na stadionu NK Grobničan i dvorani Mavrinci. Klub su napustili Kus, Rogić, Jurica, Surina, Ceranja i Živko, dok su se prozivci odazvali nova lica Marko Milekić (Njemačka), Antonio Boban (Rogaška, A1 Slo), Davor Konjević (Gorica), slijedećih se dana očekuju Dino Palčić (Njemačka) i Brian Williams (Kaštela). Na probi je i dubrovčanin Petar Dubelj (1997g.) koji je nosio dres Kaštele u prošloj sezoni. Poradi ozljede pripreme nisu započeli Dino Stipčić, te Dino Šamanić radi poslovnih obaveza.

Pripremama su priključena i dva juniora Škrljeva; Filip Hrnjkaš (1999. 196cm) i Matej Kukec (1998. 185cm).

Dečkima želimo dobar rad, što manje ozljeda i veliko zadovoljstvo bavljenja košarkom!