Akciji Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije pod nazivom “Cijepi se PGŽ” danas su se odazvali i prvotimci košarkaškog kluba Adria Oil Škrljevo, koji su se u sporstkoj dvorani Zamet cijepili protiv Covid – 19 bolesti.

“Kao šlag na kraju dana smo dobili ove krasne dečke, sportaše koji će s 15-ak minuta svoga vremena moći vratiti se nazad u svoje svakodnevne aktivnosti potpuno slobodno i bez ikakvih orgraničenja”, rekla je doktorica Suzana Janković te pozvala svih na cijepljenje i promišljanje o tome kako će to promijeniti njihove živote na bolje.

“Pozvao bih sve ljude da se cijepe zbog lakšeg života, a i svima nam je cilj da budemo zdravi i ne prenosimo bolest. Nama je razlog cijepljenja bio i da nam se olakšaju košarkaške aktivnosti i da nemamo problema prilikom izlaska iz zemlje”, rekao je kapetan kluba Josip Barnjak.