KOSTRENA Utakmica 21. kola FAVBET Premijer lige: DepoLink Škrljevo – Cedevita Junior 84:95 (19:23, 23:29, 19:27, 23:16).
Dvorana Kostrena. Gledatelja: 350.
Suci: Vovk, Peić i Grubišić.

DEPOLINK ŠKRLJEVO: Uljarević 3, Gulin 7, Šarić 10, Hollowell 30 (1-2), Stanojević 9 (3-5), Bart 12 (0-1), Šljivarić 3, Svoboda 10 (7-7), Salopek, Rajković, Ćošić, Miljković.

CEDEVITA JUNIOR: Karačić 31 (7-8), Allen 4, Serdarušić 24 (4-5), Bilić, Luke 1 (1-4), Ogrizović 4 (2-2), Rašić 12 (1-1), Jelić 19, Mršić, Ljubičić.

Škrljevčani su upisali očekivani poraz od favorizirane Cedevite Junior, iako su kroz prve dvije četvrtine podosta namučili Mulaomerovićevu momčad.
Kao i obično sa Škrljevom, došlo je do pada u igri u trećoj četvrtini, u kojoj su gosti u nekoliko navrata imali i “plus 22”.
Amerikanac Hollowell s 30 poena i sedam skokova bio je daleko najraspoloženiji igrač domaćina. Zeleni sada idu na odmor zbog završnice Kupa i reprezentativne akcije. Sljedeći susret na rasporedu je 27. veljače kada će odigrati zaostalu utakmicu sa Zadrom.