RIMINI – DEPOLINK ŠKRLJEVO

Poraz u polufinalu od talijanskog Riminija.

Iskusna i snažna momčad Riminija slomila je otpor oslabljenih zelenih u drugoj četvrtini, nakon dobrog ulaska i vodstva Depolink Škrljeva u prvoj.

Mlada ekipa Škrljeva kod koje su samo tri igrača rođena prije 2000te držala se cijelu utakmicu unutar 10tak poena, da bi svojim iskustvom domaćini povećali razliku koja je najveća upravo na kraju utakmice. Kod Depolink Škrljeva istaknuli su se Antunović 26p, 6sk, Jelić 18p, te Griffin i Smojver po 8p, Rajčić 7…Sutra u 17h, u talijanskom Lignanu igramo za treće mjesto protiv organizatora turnira Gesteco Cividale.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————-

GESTECO CIVIDALE – DEPOLINK ŠKRLJEVO

Organizatori turnira, Cividale pobjedom nad DepoLink Škrljevom 77:67 osvojili treće mjesto.

Prvo poluvrijeme proteklo je u stalnom vodstvu zelenih, ali domaćini ipak sa minimalnom prednošću 44:43 odlaze na odmor. Umor i sužena rotacija uz Rajčićevu ozljedu otežava povratak zelenih, te domaćini uzimaju pobjedu. ✅Kod zelenih Griffin 16p, 6sk i 7as, Jelić 14p, Antunović 11p, Rajčić 10, Bart 9…