Pobjedom u gostima kod zagrebačkog drugoligaša Bosca, plasirali smo se u drugi krug kupa Kreše Ćosića.

Na gostovanju protiv drugoligaša Bosca Škrljevo je upisalo pobjedu 91-61 i u drugom krugu Kupa Krešimira Ćosića će igrati kod kuće protiv Zagreba u utorak, 04.10. od 19:00 sati.

Zahvaljujući odličnoj drugoj četvrtini Bosco je imao minimalno vodstvo na poluvremenu (39-38), ali su škrljevčani poslije povratka iz svlačionice ubacili u višu brzinu i rutinski povećavali prednost. Milekić (17p 9sk), Vodopija (12sk) i Radunić su u reketu izdominirali domaćine u tom dijelu igre, dok su Boban i Konjević sa vanjskih pozicija bili precizni. Kod domaćina odličan Čutuk u prvom dijelu, međutim nedostajalo je snage i pomoći suigrača za iznenađenje.

Bosco – Škrljevo 61-91(19-25, 20-13, 14-22, 8-31)

Bosco: Reljanović 4, Baričević 5, Kuga, Biloš, Tušek 11, Gazić 6, Rezo 6, Ćutuk 15, Bubalo 10, Božek, Katić, Brzović
Škrljevo: Konjević 9, Marasović 2, Palčić 14, Stipčić 6, Vodopija 4, Bilalović 2, Boban 13, Dubelj 5, Juričić 2, Milekić 17, Molnar 7, Radunić 10