Novosti iz svijeta košarke
  5. Poraz od Furnira u Zagrebu

B1 liga 2006/2007

Press: B1 liga 2006/2007

Druga sezona donijela je velike pomake u rezultatima kluba, čemu su pridonijeli i novopridošli igrači (Vukajlović, Dragojević, Cupać, Blažević, Anto Dadić, Majer, Bakarčić, Ivić…), pojačana uprava kluba i bolji uvjeti rada u klubu. Ekipu je u prvenstvo kao trener poveo naš prošlogodišnji igrač Jole Bosančić s kojim je prekinuta suradnja nakon rezultatski lošeg ulaska u sezonu te je ekipu ponovno preuzeo Željko Petrović. Liga se proširila sa 8 na 10 klubova i trajala je 18 kola. Novi klubovi su Kvarner 96, Vinodol, Pleter, Dimp Basket i Matulji, nažalost bez Bure. Liga je bila puno kvalitetnija i izjednačenija nego protekle godine, ponajviše zbog dvije odlične ekipe Kvarnera 96 i Kostrene koje su na kraju izborile plasman u viši rang, ali vrlo dobri su bili i Škrljevo, Pleter, Dimp Basket te Matulji.

Iako je Škrljevo sa puno novih igrača krenulo sa skorom 0:3, ubrzo se sve promijenilo, ekipa se posložila i prvenstvo završavamo na 3. mjestu sa  11 pobjeda i 7 poraza. Bila je to odlična sezona, super atmosfera u klubu, a posebno su drage pobjede u Kostreni (trica u zadnjoj sekundi), te svaka protiv Opatijaca (Dimp) i Pletera.

POKROVITELJI KLUBA

Note: Carousel will only load on frontend.