Novosti iz svijeta košarke
  1. Nakon Furnira Zeleni svladali i Šibenku!
  2. Treća pobjeda zaredom, ukupno deseta!
  3. Škrljevo u posljednjoj četvrtini okrenulo Vrijednosnice!
  4. Pilepić srušio Alkar 2 sekunde prije kraja!
  5. Nakon +15 Zadar jedva izvukao ‘živu glavu’ u Mavrincima

A2 liga 2008/2009

Press: A2 liga 2008/2009

Prva sezona Kluba u drugoligaškom društvu. Nakon osvajanja trećeligaškog naslova prošle sezone slijedila su velika iskušenja u puno jačem drugoligaškom natjecanju te je bilo neophodno dodatno ojačati igrački kadar tijekom ljetne stanke. Nova lica u zelenom dresu su iskusni play Mavrović, mladi Marinko Breulj i Brajnović, a kao najveće pojačanje stigao je igrač s euroligaškim iskustvom bakranin Mirko Ščekić. Odlučeno je da će ekipu s klupe voditi trenerski dvojac Ivo Majer-Željko Petrović,a osnovni cilj kluba u prvoj drugoligaškoj sezoni bio je čim prije osigurati ostanak i što kvalitetnije se predstaviti široj košarkaškoj javnosti.
Premijeru u drugoligaškom društvu imali smo na neugodnom gostovanju kod Jadranke na Lošinju. U neizvjesnoj utakmici ostvarujemo pobjedu koja će ostati zapisana u povijesti našeg  kluba. Na ovoj utakmici se od aktivnog igranja oprostio i jedan od oslonaca ekipe u protekle dvije sezone Milan Vukajlović koji je s terena preselio u klupsku kancelariju i postao član uprave kluba. Ekipa odigrava prvi dio prvenstva iznad svih očekivanja i zaključuje ga sjajnom igrom i pobjedom protiv favorizirane momčadi Kastva te stanku dočekujemo na 5. mjestu s omjerom 7-4. Drugi dio nastavljamo u istom ritmu i otvaramo ga domaćom pobjedom protiv Jadranke,ali nažalost nakon toga slijedi pad forme uzrokovan ozlijedama nekoliko bitnih igrača što dovodi do serije neugodnih poraza.

POKROVITELJI KLUBA

Note: Carousel will only load on frontend.