Pojačanje!

Jedan od ponajboljih igrača HT Premijer lige, Robert Kujundžić novi je igrač Adria Oil Škrljeva!

✅Rođeni osječanin gotovo je cijelu karijeru igrao za Vrijednosnice Osijek, da bi prošle sezone nakon kratke epizode u Rumunjskoj igrao za Šibenku. 🏀U sezoni 20/21 kao ponajbolji igrač lige ostvarivao je 16 poena i 6.5 skokova u prosjeku, dok je prošle sezone dok se nije ozljedio u Šibenki bio na prosjeku od 10p i 5 skokova za 23min igre.

🎤Trener Rajković: “Robert je definitivno pojačanje, igrač koji svojim znanjem, iskustvom i energijom donosi prevagu na terenu. Sigurno je da će mu trebati vremena da se nakon ozljede vrati u natjecateljski ritam, ali njegova kvaliteta je za našu ligu neupitna. Vjerujem da će imati uspješnu sezonu, te će sigurno pomoći i biti važan čimbenik naših uspjeha u HT Premijer ligi i Alpe Adria Cupu ”.👍