Visokom pobjedom protiv Rovinja košarkaši Škrljeva došli su do treće pobjede u prvenstvu…

Razlika u kvaliteti između Škrljeva i Rovinja vidjela se već u prvih par uvodnih minuta u kojima domaći lako preko Velčića, Modića, Surine i Gržinića već nakon deset minuta igre imaju 23:9, te čvrstinu u obrani iz koje su proizašle brojne kontre prema gostujućem košu. Sa dodatne dvije trice juniora Kukeca, škrljevčani svoju razliku i povećavaju da bi se na odmor otišlo sa visokih 51:27. Mlada momčad Rovinja nije uspjela naći odgovor na agresivnu igru, u kojoj su Prostran i Gržinić (11p, 7as) diktirali ritam, a brojnim skokovima u napadu (Kozlevčar 8, Prostran 5), domaći su dobivali dodatne prilike za poentiranje. Ulaskom igrača koji su do sada manje igrali u drugom poluvremenu ritam ne pada, razlika se čvrsto drži , a kapetan Šarčević i Gržinić sa par atraktivnih poteza dobivaju pljesak publike. Borbeno i rastrčano do kraja susreta, pa priliku dobiva i junior Škerjanec kojemu su ovo prve minute u A2 ligi, te je uz Kukeca (10p 2sk) i Štefančića pružio vrlo dobre dionice zaštićenih igrača. Atraktivnim zakucavanjem Trbović (12p, 7sk) stavlja stotku u gostujući koš, te je konačnim rezultatom 102:56 završena utakmica 4.kola.