Damir Rajković imao je uspješnu premijeru na klupi Škrljeva. U odličnoj utakmici, košarkaši Škrljeva su srušili Goricu rezultatom 83-73.

Obje momčadi krenule su snažno u susret te se igralo koš za košem.

Škrljevo je uspjelo napraviti mini seriju od 5-0, ali nije dugo trebalo Gorici da uzvrati serijom od 10-5 za završetak četvrtine 19-18 u korist domaćina. Međutim, najbolje je tek slijedilo. Druga dionica igre je otvorena u mirnom tonu, gdje su obje strane pogađale svoje prilike. No, onda je Škrljevo eksplodiralo te je vođena raspoloženim Brianom Williamsom napravila veliku seriju od 12-2 (32-22). Gorica nije uspjela mobilizirati svoje redove da bi Škrljevo opet udarilo novom serijom od 11-2 za veliko vodstvo od +16 (43-28) na kraju druge dionice. Najzaslužniji za veliko vodstvo Škrljeva bili su Konjević i Williams.

Nastavilo je Škrljevo u istom ritmu i u nastavku utakmice. Četvrtinu je otvorilo novom serijom od 10-2, ovoga puta na krilima Bobana. Gorica se počela dizati sredinom treće dionice te jedošla do zaostatka od -18 pred zadnjih deset minuta susreta. Pokušali su domaćini spasiti što se spasiti da, ali bijega od poraza nije bilo. Tako je Škrljevo uspješno započelo novu kampanju pod ravnanjem trenera Rajkovića.

Odličnu partiju pružio je Brian Williams, koji je susret završio sa 17 koševa, 10 asistencija i 5 skokova, Davor Konjević ugradio je pobjedu svoj standard od 17 koševa, dok su još vrlo dobri bili Boban 15, Stipčić 11, Radunić 10, dok je drugi Amerikanac Cook uz 8 poena imao i 4 ukradene lopte, te 4 skoka.

Kod Gorice, Ljubo Prgomet je bio najefikasniji s 17 koševa.

Gorica – Škrljevo 73-83 (19-18, 10-26, 18-21, 27-19)

Gorica: Prgomet 17, Vrbica 16, Hrkač, Šutalo, Turić, Ušić 6, Jelenek 10, Mašić 1, Petrović 14, Gudić 9.

Škrljevo: Radunić 10, Williams 17, Cook 8, Konjević 17, Hrnjkaš, Marasović, Palčić 3, Vodopija 2, Juričić, Boban 15, Stipčić 11