Novosti iz svijeta košarke
  1. Pobjeda protiv Furnira na startu HT Premijer lige!
  2. Igor Stojanović posljednje je pojačanje
  3. Poraz protiv ruskog Eniseya u posljednjoj minuti
  4. Paolo Marinelli pojačao zelene
  5. Dvije pobjede i dva poraza u pripremnim utakmicama

Košarkaška noć 2011

KOŠARKAŠKA NOĆ 2011

Uz odličnu energiju i svirku Koktelsa, te grupe Akcept KK Škrljevo je obilježio kraj sezone na svom igralištu uz skoro tisuću posjetitelja koji su zadovoljni napustili u dubokoj noći prostor ispred Doma kulture Škrljevo.

Zahvaljujemo prvenstveno Promociji d.o.o. bez koje se ovakav obim fešte ne bi mogao desiti, kao i Mjesnom odboru Škrljevo, te Gradu Bakru. Zahvala ide i svima onima koji su došli, kupili koji suvenir kluba, zaplesali i zajedno s nama proveli nezaboravnu večer.

Hvala i svim sportašima, članovima kluba, igračima, djeci i roditeljima,  upravi, donatorima tombola, kao i navijačima za koje i bez kojih ova zabava i djelovanje Kluba nema smisla. Dašak odlične atmosfere upijte sa galerije fotografija vesele košarkaške noći.

POKROVITELJI KLUBA

Note: Carousel will only load on frontend.