Novosti iz svijeta košarke
  5. Poraz od Furnira u Zagrebu

Košarkaška noć 2014

KOŠARKAŠKA NOĆ 2014

Košarkaška noć postala je tradicionalna fešta kojom se zatvaraju Škrljevski dani, a dobar provod je uvijek garantiran. Ove godine, uz nažalost promjenjivo vrijeme i jednu odgodu, zabavio nas je vječniJasmin Stavros. Publiku je tradicionalno dobro zagrijala grupa Point, a nakon toga uslijedila je velika fešta uz Stavrosove hitove.  Uz članove kluba, košarkaše, sponzore, predstavnike Grada Bakra, košarkaškog saveza, roditelja i naših najmlađih članova zabavljalo se do duboko u noć, a samom feštom zaklučena je još jedna uspješna sezona našega Kluba.

Uz generalnog pokrovitelja tvrku METIS d.d., srebrnog sponzoraZagrebačka pivovara, sponzori fešte kluba su još:
Frigo Adria, auto plin Škrljevo;  Dozalice Žeželić, Čavle; Caffe bar Delfin Škrljevo; Pekarski obrt Lucija, OTK Škrljevo; Peknjica Lišćevica Čavle, Dječji vrtić Pčelice Škrljevo; Ožbolt i sinovi Škrljevo; Aqua Vičević, Dražice Caffe bar Ivano i DDS Čavle Dječji vrtić Bambi Škrljevo; Voćarna Bella Kiki Škrljevo Caffe bar Maestral, Kukuljanovo, Frizerski salon Vesna, Škrljevo i  Caffe bar Corner Mavrinci

Veliko hvala i našem medijskom pokrovitelju Pomorskom radiu Bakar, kao i Narodnom radiu koji su pratili i promovirali ovu feštu.

POKROVITELJI KLUBA

Note: Carousel will only load on frontend.