Protiv vrlo dobrih i motiviranih domaćina košarkaši Škrljeva su ponovno ušli mlako u utakmicu i već na poluvremenu gubili 10 poena razlike…

Nažalost, opomena protiv Kastva nije bila dovoljna aktualnim dvostrukim prvacima da na parketu protiv jedinog otočnog drugoligaša pokažu svoju vrijednost, već je domaćin uvjerljivim vodstvom kroz cijelu utakmicu rutinski uzeo domaće bodove. Iako je Škrljevo povelo 8:5, vrlo brzo su se domaćini vratili i poveli, te do odmora imali velikih 47:37. Nakon odmora se očekivao odgovor prvaka i igra dostojna branitelja naslova, razlika se pomalo i smanjila, međutim došavši na -2, škrljevčani su ponovno učinili par početničkih grešaka i pokazali domaćinima put u pobjedu. Tek solidna treća četvrtina (10:16) nije bila dovoljna za pobjedu koju novaci u ligi zasluženo uzimaju, te rutinski privode utakmicu kraju i velikom veselju u neočekivano lakoj pobjedi.

JADRANKA – ŠKRLJEVO 75:66 (28:20, 19:17, 10:16, 18:13)

JADRANKA: Žeželj 13, Barkijević, Mužić 8, Herenda 6, Šimunković, Tariba 19, Kušeta 2, Jeremić, Grgurević, Kovačević 24, Blažević 3, Stojnić.

ŠKRLJEVO: Mitić, Kukec 2, Prostran 5, Štefančić, Modić 24, Gržinić 8, trbović 5, Kučan 3, Kozlevčar 4, Šarčević, Surina 15, Velčić.