Poraz u Alpe adria cupu protiv Pardubica 88:67. Bez Barnjaka, Vrkića i Bobana, odlično prvo poluvrijeme 40:39, međutim pad u trećoj četvrtini. Kod Adria Oil Škrljeva debitirao Robertson sa 24p i 10 skokova, Riewer 13, Gospić 10, Pandurić 9…

Alpe Adria kup.

Košarkaši KK Adria Oil Škrljevo su poraženi u 4. kolu Alpe Adria kupa na godtovanju kod češke ekipe Pardubice 88:67.

Oslabljeni za Josipa Barnjaka, Domagoja Vrkića i Antonija Bobana odigrali su odlično prvo poluvrijeme nakon kojeg su imali prednost 39-40.

Uslijedio je veliki pad u igri u trećoj četvrtini i na kraju uvjerljiv poraz. Kod Adria Oil Škrljeva debitirao je Arkim Robertson i to s double-double učinkom (24 poena, 10 skokova). Jordan Riewer je postigao 13, Ante Gospić 10, a Luka Pandurić 9 poena.

Nakon četiri odigrana kola Škrljevo ima omjer pobjeda i poraza 2-2.