U sjajnoj atmosferi pred gotovo 600 gledatelja, naši su košarkaši savladali goste iz Sinja.

Prema očekivanjima mnogih

Škrljevo se vratilo na pravi put pobjedom nad sinjskim Alkarom rezultatom 82-66. Utakmicu je Škrljevo započelo serijom 12-4 te je već tada bilo jasno tko ima sve konce u rukama. Briljirao je Perković pod košem za kojeg Alkar nije imao riješenja, a bilo je zanimljivo i vidjeti da je Kujundžić ovoga puta ostavio Bootha na klupi. Nije mu pomoglo previše s obzirom da Škrljevo uspjelo zatvoriti u prvome poluvremenu Grafa što se odrazilo na njihovu ofenzivu koja nije izgledala najbolje, a bez njega Alkaru nisu od prevelike pomoći bili taktički potezi.. Škrljevo je naravno to obilno iskorištavalo te je već nakon prvoga poluvremena imalo +15, 46-31.

Međutim, Graf se u drugome poluvremenu oslobodio svojih lanaca te krenuo odmah u misiju spašavanja vojnika Alkara. Uz pomoć drugoga Amerikanca (LJ Bootha) je tako uspio vratiti Alkar na samo dva koša razlika sredinom treće četvrtine (48-46), ali to je bilo to od Alkara. Škrljevo se brzo sabralo te je do kraja četvrtine opet uspjelo pobjeći na dvoznamenkastu prednost, 62-50. U zadnjih deset minuta rutinski su održavali svoju dvoznamenkastu prednost.

Brian Williams odigrao je odličnu utakmicu za Škrljevo (19 koševa, 3 asistencije), dok je već spomenuti Graf svoju zaokružio sa 17 koševa.

Škrljevo – Alkar 82:66 (25-17, 21-14, 16-21, 20-14)

Škrljevo: Perković 19, Konjević 9, Radunić 10, Stipčić 8, Williams 19, Štemberger 6, Boban 5, Furlan , Barnjak 6, Vranković , Jashari , Nash
Alkar: Vuko 15, Bilandžić , Šarac 10, Svalina 10, Graf 17, Radoš , Modrić , Proleta 6, Vučić 4, Kamber , Booth 4