Semafor je na kraju treće četvrtine pokazivao 94:44 što dovoljno govori o razlici u kvaliteti ova dva drugoligaša…

ŠKRLJEVO – LABIN 115 : 64 (31:14, 33:13, 30:17, 21:20)

ŠKRLJEVO: Mitić 6, Amančić 6, Kraljić 14, Mijanović 2, Modić 20, Gržinić 19, Trbović 7, Bjelanović 12, Škerjanec 2, Šarčević 6, Cvitanović 4, Velčić 17.

LABIN: Faraguna 5, Verbanac 1, B. Fable 4, Žanmarija, Gligorović 42, Gobo 2, Mohorović 4, D. Fable 2, Juričić 4.

Novaci u ligi, ekipa Labina bori se sa svojom prvom sezonom u drugoj ligi, odlasci i dolasci igrača, te promjene na klupi (ekipu je na polusezoni preuzeo gsp. Begonja, bivši trener Stoje) uzrok su promjenjive igre močadi koja ipak bolje partije uz kompletnost prikazuje u Labinu. Nažalost nekompletni su stigli na teren našim prvacima koji nisu pokazivali nikakvu milost, te je uvodnih 27:5 pokazalo u kojem smjeru ide utakmica. Nakon 20 minuta bilo je već 64:27, u poluvremenu u kojemu je Škrljevo sa devet trica torpediralo goste (Kraljić, Modić, Bjelanović i Velčić po dvije, te Trbović). Sigurni skok i kontrola reketa bili su preduvijet za kontre i lagane poene, pa do kraja utakmice trener Dragojević igra sa tri i četiri juniora na parketu, što dečki i koriste uz vrlo atraktivne poteze. Uz bolesne Prostrana i Kozlevčara, nedostajao je i ozlijeđeni Surina, međutim suigrači su ravnomjerno rasporedili njihove uloge i utakmicu priveli kraju. Kod domaćina prvi strijelac Modić sa 21 poenom (5/6 za dva, 2/2 trice, 5/6 bacanja) prvi asistent Gržinić (19p, 7 as) dok je Cvitanović predvodio skokove (7sk, 4osv, 4p) u samo 13 minuta igre. Kod gostiju iskusni Gligorović čak 42 poena, međutim bez prave podrške suigrača.

Od slijedećeg kola kreću ozbiljnije i zanimljivije utakmice: Stoja doma, pa Crikvenica vani, što je dobar poziv za publiku u subotu od 19:00 sati na Mavrincima.