Novosti iz svijeta košarke
  1. Dvije pobjede i dva poraza u pripremnim utakmicama
  2. Naši košarkaši su se pridružili akciji cijepljenja – Cijepi se PGŽ
  3. Stefan Šajin novi je centar zelenih
  4. Taylor Adway novi je igrač zelenih
  5. Ivan Vrgoč ostaje u zelenom dresu

40 godina košarkaške tradicije
Klub je osnovan 1973. godine
Najveća posjećenost u regiji
Do 800 gledatelja prati naše košarkaše
Najkvalitetniji prijenosi uživo
Tisuće gledatelja na malim ekranima uz naše košarkaše
Join Now!

Pratite uživo utakmicu Škrljevo vs Kaštela iz sportske dvorane Mavrinci

  • All
  • Novosti

Dvije pobjede i dva poraza u pripremnim utakmicama

KK CEDEVITA JUNIOR VS KK ADRIA OIL ŠKRLJEVO   96:89 Novi prvoligaš Cedevita Junior u pripremnoj je utakmici odigranoj u Domu Košarke Cedevita na Kajzerici pobijedilo Adria Oil Škrljevo 96:89. Bila je to prva pripremna utakmica Zelenih, a treća Cedevite Junior za novu sezonu. Domaćin dolazi u vodstvo tricom Roka Radovića. Gosti uzvraćaju sa dva koša…

Naši košarkaši su se pridružili akciji cijepljenja – Cijepi se PGŽ

Akciji Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije pod nazivom “Cijepi se PGŽ” danas su se odazvali i prvotimci košarkaškog kluba Adria Oil Škrljevo, koji su se u sporstkoj dvorani Zamet cijepili protiv Covid – 19 bolesti. “Kao šlag na kraju dana smo dobili ove krasne dečke, sportaše koji će s 15-ak minuta svoga vremena…

Stefan Šajin novi je centar zelenih

Centar Stafan Šajin zaključuje roster! –Kompletirali smo konačno cijeli roster, angažirali smo Stefana Šajina i on nam je posljednja akvizicija na visokim pozicijama. Pokušavali smo prvotno to mjesto popuniti s domaćim igračima, no nismo uspjeli pronaći zajednički jezik. Nadamo se da će sadašnji roster biti u redu za ovu godinu i da će se svi…

Taylor Adway novi je igrač zelenih

Taylor Adway u Adria Oil Škrljevu! Odlaskom ponajboljeg centra lige, Arkim Robertsona u Švicarsku zeleni su ostali bez centra, međutim pronađeno je novo rješenje u liku 25-ogodišnjeg Adwaya. Taylor je visok 204 cm, te je protekle dvije sezone imao zapažene ulloge u Bjelorusiji (15.7p I 6.5sk), te nastupe u FIBA Eurocupu (15.5p I 5sk) dok…

Ivan Vrgoč ostaje u zelenom dresu

IVAN VRGOČ OSTAJE ZELENI! Novi ugovor potpisao je Ivan Vrgoč, čime se roster trenera Rajkovića upotpunjuje za početak priprema 16.08. “Drago mi je da je Vrgoč potpisao, riječ je o mladom igraču koji shvaća koliko je važno imati kontinuitet i vrijeme na parketu. Zasigurno će biti još bolji i još važnija karika u našem timu…

Luka Vucić ostaje u AO Škrljevu i sljedeću sezonu

Luka Vucić ostaje zeleni! Domaći dečko, vrijedno i pouzdano krilo nakon dvije uspješne sezone, potpisao je nastavak suradnje na obostrano zadovoljstvo! Luka je prošle godine svojom borbenošću i kvalitetom prelomio par utakmica, a posebno je bila upečatljiva serija poena i skokova u Sinju gdje je donio pobjedu u posljednjim trenucima.

Chris Hortman novo je pojačanje!

Chris Hortman novi član Adria Oil Škrljeva Polako se popunjava roster Škrljevčana za sljedeću sezonu. Od danas novi je igrač u zelenim redovima Chris Hortman, Amerikanac sa hrvatskom putovnicom. Hortman je iskusni bek rođen 1988. godine, koji je visok 192cm, a može pokrivati sve tri vanjske pozicije. Ljubitelji domaće košarke dobro poznaju Chrisa jer je…

Arkim Robertson seli u Švicarsku

Nakon dvije sezone provedene u zelenom dresu KK Adria Oil Škrljevo Arkim Robertson našao je novi klub. Karijeru nastavlja u švicarskom Luganu. Od njega su se na klupskoj Facebook stranici oprostili ovim riječima: – Kod nas je stigao skromno, razočaran igrama u Argentini i Čileu, ali sa željom za radom i napretkom i došao je…

Barnjak i Jelenković ostaju zeleni narednu sezonu

Košarkaški klub Adria Oil Škrljevo objavio je sljedeću vijest: Košarkaški klub Adria Oil Škrljevo započeo je slaganje ekipe za narednu košarkašku sezonu 2021./2022. Uprava kluba krenula je od vanjskih pozicija, pa je produžila ugovore sa dva lanjska bitna igraća u osvajanju šestog mjesta u HT Premijer ligi Josipom Barnjakom i Tonijem Jelenkovićem. Kastavac Barnjak tako…

Osvrt trenera Rajkovića na sezonu

Košarkaši Adria Oil Škrljeva u četvrtfinalu doigravanja završili su sezonu. Cibona je dvokorakom otišla u polufinale, u dvjema vrlo zanimljivim utakmicama na kraju je do izražaja ipak došla za nijansu veća kvaliteta u redovima zagrebačke momčadi, a Škrljevčanima je ostalo podvući crtu nakon odigrane sezone. A prve ocjene kažu: – Rekao bih 4 plus! Odlično!…

LATEST RESULTS

16. studenoga 2018.
Sportska dvorana Mavrinci
13. studenoga 2018.

Preseason Stats

Preseason Leaders

0
per game
View profile

Points Table

View all
N.EkipaWLPCTPF
11419328
210286.626
31238024
41147322
51056620
6966018
7875316

Сheck out our Instagram profile and follow us for bursts of inspiration