Iskusni Goričani do pobjede u pripremnoj utakmici 57:78, protiv Depolink Škrljeva koje je nastupilo bez Kujundžića, Obukwelea, Čošića i Bešića.
Trener Rajković: Zadovoljan sam sa prikazanim, igrali smo sa samo jednim visokim igračem, ali ova mlada ekipa je pokazala dobru energiju, požrtvovnost i zalaganje i to me veseli. Većini igrača je ovo prvi susret sa protivnikom i igračima na ovom nivou, ali su se dobro postavili, dali su sve od sebe i kada se priključe svi koji su van stroja bit će ovo vrlo dobra ekipa. Čestitam KK KK Gorica, Velika Gorica na dobroj i fer utakmici.
🏀DepoLink Škrljevo: Jelić 23, Ramme 4, Salopek, Rajković, Smojver 5, Rajčić 14, Malešević, Svoboda 5, Antunović 4, Bart 2.
🏀Gorica: Uljarević 9, Mikšić 4, Batur 10, Mašić 2, Porobić 2, Cinac 20, Milloža 2, Majić 11, Sokol 11, Nakić 6, Oštrić 1.