U doigravanju prvenstva za juniore naši su dečki izgubili od FSV-a, međutim konačna odluka je u uzvratu na Mavrincima.

Naši juniori krenuli su u borbu za Juniorskog Županijskog prvaka. U borbi za prvaka osim naših juniora tu su i : Kvarner 2010, Kastav, FSV, Ri Basket, Kraljevica, Zamet i Cres. Utakmice se igraju po principu 1-8, 2-7, 3-6, 4-5. Igraju se dvije utakmice i dalje ide onaj koji je bio bolje u obje utakmice. Kako su naši juniori u ukupnom poretku završili na 6. mjestu, prvu utakmicu igraju u gostima kod petoplasiranog FSV-a.

Škrljevo je na samom početku susretu pružilo odličan otpor favoriziranom FSV-u, što je rezultiralo njihovim vodstvom nakon početnih deset minuta igre (17-19). FSV se budi u drugoj dionici dvoboja te pokazuje da nije bez razloga prozvan favoritom. Prije odlaska u svlačionice preokrenuli su rezultat ponajviše zahvaljujući odličnoj ofenzivi (32-22; 49-41). Drugo poluvrijeme ponudilo nam je izjednačenu treću četvrtinu u kojoj je Škrljevo uspjelo za pola koša smanjiti svoj zaostatak. Međutim, potpuno povratak Škrljeva se nije uspio dogoditi u zadnjoj dionici u kojoj je FSV rutinski zatvorio susret.

Jashari je u pobjedu FSV-a ugradio svojih 16 koševa, dok je Orešković bio drugi strijelac momčadi s 14 ubačenih koševa. Kod Škrljeva je odličan bio Hrnjkaš s 24 koša.

FSV – Škrljevo 86 : 69 (17:19, 32:22,15:16, 22:12)

FSV: Mar.Grbavac 12, Bušljeta 6, Orešković 14 (2 trice), Jashari 16, Brljavac, Cvetković 9 (1 trica), Kurtić 6, Zatezalo 11 (1 trica), Solis 4, Depolo 8.
Škrljevo: Vičević, Tkalčec 11, Kukec 7, Juričić 5, Hrnjkaš 24 (1 trica), Jurković 12, Sušanj 5 (1 trica), Kopajtić 5 (1 trica).