💚🏀Kapetan i četvrtu sezonu u zelenom dresu! Mario Rajčić produžio je ugovor sa DepoLink Škrljevom na još jednu sezonu. Vrijedni, 200cm visoki Mario dokazao se u Premijer ligi kao igrač koji može igrati na više pozicija i uvijek u službi momčadi. Koristan član Rajkovićeve momčadi i reprezentativac Hrvatske u 3×3 košarci i slijedeće će sezone biti važna karika u zelenom vlaku!
🎤🏀„Već sam tri sezone u Škrljevu i napredovao sam od 12tog igrača do prve petorke i kapetanske trake, ali smatram da je za moje školovanje potrebna još jedna sezona kod trenera Rajkovića kako bih još više unaprijedio svoju igru i razumijevanje igre. Veselim se narednoj sezoni i vjerujem da će biti puno uspješnija nego što je to bila protekla.“ – izjavio je Rajčić koji je prošle sezone igrao prosječno 31minutu i postizao 10.6 poena u 3,9 skokova u zelenom dresu.👏👏