Martin Jelić novo pojačanje zelenih!
Martin je prošao šibensku školu košarke, međutim seniorske minute dočekao je u njemačkim trećeligašima, BSW Sixersima i SC Rist Vebel od kuda dolazi u bakarskog premijerligaša.
Prošle sezone imao je vrlo dobru statistiku od 13 poena i 4.5 skoka za 22 minute u prosjeku.
Trener Rajković: “Jelić je došao sa dobrim preporukama kolega iz Njemačke, međutim odradio je s nama u lipnju par treninga i uvjerio sam se u njegove kvalitete. Riječ je o školovanom igraču odličnih fizičkih predispozicija, brz, konkretan i snažan sa dobrim šutom. U Njemačkoj je imao dobru minutažu i dobre utakmice, stekao je određeno iskustvo koje će mu biti vrlo značajno. Može nam pokriti pozicije 3 i 4, te sam uvjeren da ima kvalitetu za Premijer ligu u kojoj će nama biti vrlo važna karika.” 👍💪
Ugovor je potpisan na jednu sezonu u suradnji sa agencijom Basketballa gospodina Ramljaka.