NIK SLAVICA u zelenom! Nik Slavica stasiti Šibenčanin, koji je u dosadašnjoj karijeri igrao za Cibonu, Cedevitu i Šibenik, od danas je novi član Adria Oil Škrljeva. Time su Zeleni prije krajnjeg roka koji istječe 6. veljače, a koji svim klubovima HR Premjer lige omogućuje da dovedu dva pojačanja izvan prelaznog roka, iskoristili obje mogućnosti, jer su nakon dovođenja američkog razigravača Mark James Dorrisa, koji je stigao pred desetak dana, danas doveli i drugo pojačanje.

Krlilni igrač Nik Slavica rođen je 07. veljače 1997. godine, a visok je 205 centimetara. Redovito je bio član mlađih reprezentacija Hrvatske, 2015. je na U19 Svjetskom prvenstvu s Hrvatskom osvojio srebrnu medalju, a 2014. na U18 Europskom prvenstvu bio brončani.Za mlađe uzraste Cibone nastupao je od 2011. do 2014., kada je u jesenskom dijelu iste godine započinje nastupe za prvu ekipu Cibone u ABA ligi i prvenstvu Hrvatske, gdje se zadržao tri sezone. Sezonu 2017./2018. odlazi u Cedevitu iz koje se u sezoni 2018./2019. vraća u Cibonu. Nik dobrodošao! 🥳🥳🥳