Oslabljeni pazinjani bili su laki plijen raspoloženim košarkašima Škrljeva…

ŠKRLJEVO – GHIA STAFF 100:49 (28: 8, 26:11, 31:17, 15:13)

ŠKRLJEVO: Mitić 2, Amančić 2, Kraljić 14, Mijanović 2, Modić 14, Gržinić 11, Trbović 10, Surina 3, Kozlevčar 16, Bjelanović 8, Cvitanović 4, Velčić 14.

GHIA STAFF: Turčinović 6, A. Ćus 8, Tomac, Hek 11, Krnjus 5, Jakus 4, Mekuš 9, Perić 2, Rijav , Grubiša 4, Berton.

Oslabljeni pazinjani nisu imali šanse protiv rastrčanog Škrljeva koje je nakon vodstva gostiju 2:0, velikom serijom zatvorilo prvu četvrtinu sa 28:8, te je već tada bilo vidljivo da je razlika u kvaliteti i „godištu“ prevelika. Trener Dragojević već tada počinje rotirati cijelu ekipu, dok su osjetniju minutažu dobili samo juniori, te bivši pazinjanin Gržinić (11p,6as), Velčić (14p,10sk) i Kozlevčar (16p, 9sk).
Mlada momčad Ghia Staffa trenera Damira Ćusa ipak je u par navrata u drugom poluvremenu pobrala pljesak za par atraktivnih poena, te je utakmica skrenula pomalo u revijalne tonove. Posljednju četvtinu Škrljevo igra i sa tri juniora u petorci, ponovno Bjelanović sa par poteza i dodavanja iza leđa zaslužuje veliki pljesak, da bi isti igrač uspio postići 100-ti poen u posljednjim trenucima utakmice i tako zadovoljiti publiku koja je tražila troznamenkasti broj na domaćoj strani semafora. Velike čestitke na želji i borbenosti objema ekipama, koje su iako je razlika bila prevelika odigrali hrabro, požrtvovno, te su na kraju obje ekipe zaslužile veliki pljesak zadovoljne publike na Mavrincima.