KOBNA TREĆA ČETVRTINA KUMOVALA PORAZU
Još jedan poraz, peti u nizu, doživjeli su košarkaši DepoLink Škrljeva. Ovaj put bolji je bio Dinamo, novi član HT Premijer lige, koji je pobijedio Zelene 75:68. Oni koji su susret pratili putem HKS TV-a ili Radio Korza nakon prvog poluvremena očekivali su da će Zelena “kaznena ekspedicija” protutnjati kroz “Draženov dom” i novajlijama u ligi pokazati tko su “starosjedioci” u HT Premijer ligi. Jer nakon dvadeset minuta na semaforu je stajalo Dinamo 25 – Škrljevo 43. U tim trenutcima sve je štimalo. Sandro Antunović i Noa Svoboda trpali su koš “Plavima”, a niti najveći pesmisti nisu mogli sanjati da će se plus 18 u samo deset minuta istopiti. U nastavku kao da je ušla neka druga ekipa. Strah od pobjede, nesigurnost ili nešto drugo, kumovali su da su Zeleni u trećoj četvrtini zabili samo deset koševa, za razliku od domaćina koji je zabio 17 i na isteku 30′ minute bio u zaostatku od jednog koša 52:53. Posljednjih deset minuta domaćin je načinio preokret i na kraju slavio plus sedam.
Bila je to treća pobjeda Dinama i peti poraz DepoLink Škrljeva, koje je sada jedina ekipa bez pobjede na prvenstvenoj ljestvici. Kod Zelenih najučinkovitiji bio je Martin Jelić sa 19 postignutih koševa, dok je Sandro Antunović zabio 17.
Foto: KK Dinamo