Pobjedom u Dubravi protiv Furnira košarkaši Adria Oil Škrljeva osigurali su i nakon samo dva kruga natjecanja nastup u playoffu!

Dubravaši su igrali dobro do same završnice kada su gosti napravili veliku seriju 18:2 koja im je trasirala put prema pobjedi. Na krilima sjajnog Andre Isabella Furnir je dobio prvo poluvrijeme 49:42, a početkom posljednje četvrtine imao i +8 (65:57). Tada je uslijedio pad Dubravaša pa su gosti preko Arkima Robertsona i Frana Pilepića napravili spomenutu seriju 18:2 koja ih je odvela do pobjede.

Adria Oil Škrljevo je u završnici prve četvrtine vodilo 27:19, a onda se razigrao Isabell koji je do poluvremena ubacio 24 poena, ali u završnici utakmice nije imao snage donijeti Lavovima važne bodove.

Robertson (23p, 9sk) i Jure Gunjina (15p) su predvodili goste, a kod Furnira uz spomenutog Isabella koji je zabio 33 poena tek je Luka Pandurić (10) bio dvocifren.

KOMPLETNA STATISTIKA

“Damir Rajkovic, Trener AO Škrljevo (2)”

Reproduktor audiozapisa

00:00
00:00