Nakon što su košarkaši Adria Oil Škrljeva završili regularni dio sezone, bilo im je preostalo čekati konačni rasplet ostalih susreta kako bi saznali protivnika u doigravanju. U vrlo neizvjesnoj utakmici Sonik Puntamika na domaćem je terenu za pola koša bila bolja od Šibenke (100:99) te su tako Zadrani prvenstvo završili na petom mjestu.

Iako Sonik i Škrljevo imaju jednak broj bodova, momčad Damira Rajkovića će zbog lošijeg međusobnog omjera sa šestog mjesta ići na trećeplasiranu Cibonu.

– Sonik je zasluženo peti, a nas je dopala Cibona, no mi ćemo bez obzira dati sve od sebe na tim utakmicama. Cibona je ipak ekipa koja ima veliku kvalitetu i kontinuitet dobrih igara, tako da sigurno neće biti lako. Pokušat ćemo utakmice što duže držati u egalu i onda ako se ukaže prilika, pokušati iznenaditi – rekao je trener Damir Rajković

Foto D. KOVAČEVIĆ

Škrljevčani nemaju puno vremena za pripremu jer u goste Vukovima idu već u nedjelju, prva utakmica doigravanja na rasporedu je od 18 sati.

www.novilist.hr

Luka Medak