Veliku pobjedu ostvarili su košarkaši Zaboka na domaćoj promociji svog novog trenera Jakše Vulića pobijedivši u 9. kolu HT Premijer lige, teško porazivši Adria Oil Škrljevo 94:66. Bila je to treća pobjeda Zagoraca, a četvrti poraz Zelenih.

Iako je Zabok imao prednost gotovo cijelu prvu četvrtinu, na mali odmor otišlo se prednošću Adria Oil Škrljeva 21:23. Gosti sa Škrljeva imali su prednost na samom početku 0:2, 3:5 da bi Žuti Lavovi okrenuli prednost u svoju korist i tijekom ostatka četvrtine imali do četiri koša prednosti, a u osmoj minuti i plus pet 21:16, na pogon Veljko Budimira i kapetana Antonija Črnjevića koji su zabili po šest koševa. S druge strane Zeleni na pogon Maria Rajčića i Stefana Šajina koji su postigli po sedam koševa rade seriju 7:0 na prednost nakon 10 minuta.

Druga četvrtina u znaku je domaćina, koji se odvajaju nakon četvrtog izjednačenja u 14′ i rezultata 25:25. Kod Zaboka se je Budimir nastavio sa zabijanjem koševa, pa je do poluvremena ubacio 15, a pridružio mu se Zvonimir Ćutuk sa četiri. Domaćin je samo u dvije minute došao do plus osam, pa u 16′ na semaforu stoji 35:27. Iako su gosti u 18′ smanjili na minus tri 37:34, na veliki se odmor otišlo prednošću domaćina plus osam 44:36.

Nastavak utakmice bolje otvaraju Zagorci koji na brzinu odlaze na plus 19 , jer gosti za pet minuta postižu tek tri koša, tako da domaćin nakon dvije trice u nizu koje su postigli Jure Gunjina i novi Amerikanac u redovima Zaboka Jarvis Garrett  dolaze na plus 19 i prednost 55:36. Iako su domaćini imali i plus dvadeset 63:43, nakon dvije trice Zelenih u nizu na mini odmor se odlazi  prednošću Zaboka 63:50.

Posljednjih deset minuta domaćin povećava prednost, a gosti im lošom obranom omogućavaju na kraju visoku prednost. Kod domaćina najučinkovitiji je bio Budimir s 22 postignuta koša, dok je Jure Gunjina postigao 16. Kod gostiju kapetan Josip Barnjak postigao je 15, a Taylor Adway 14 koševa.