Nažalost košarkaši Škrljeva nisu uspjeli u izjednačenoj utakmici na krilima Konjevića doći do pobjede u Zaboku.

Zabok – Škrljevo 88:80 (23:20, 16:18, 29:24, 20:18)

ZABOK: Zrnić 6, Tomsick 10, Krolo 12, Jurlina 12, Smajlagić 23, Kapusta 2, Demo, Črnjević 14, Palac 7, Šarac, Jambrović, Lež 2.

ŠKRLJEVO: Konjević 31, Palčić 4, Radunić 3, Stipčić 3, Vodopija 16, Boban 15, Cook, Dubelj 1, Juričić 2, Marasović 5, Milekić, Williams, Cook.

Davor Konjević ubacio je sedam trica iz osam pokušaja, ali ni 31 poen Kraljevičanina, uz 6-6 s crte slobodnih bacanja, nije bio dostatan za uspjeh Škrljeva u Bedekovčini. Dijelom i zbog toga što je ostatak momčadi pogodio jednu od osam trica, a ukupno se izgubila 21 lopta. – Bolje da sam lošije odigrao, a mi pobijedili – kaže Davor Konjević.

Bilo je previše crnih rupa u obrani, svaku pogrešku su kaznili. Imali smo puno izgubljenih lopti, ali napad nije bio loš, izgubili smo zbog gluposti u obrani. Uostalom, zabili smo 80 poena, ali previše smo ih primili.

Raspored nije išao na ruku sastavu »Škrljeva«, a iduća dva kola sastaju se s »Cibonom« i »Cedevitom«. – Znali smo da možemo krenuti s 0-5… A mogli smo dobiti na dva gostovanja. Nažalost, dogodio se najgori scenarij, iako nijedan dosadašnji poraz nije kiks – dodaje Konjević. Amerikanci »Škrljeva« nisu upisali ni poena, Cook nije ni igrao, dok se Williams nije snašao.

NOVI LIST